ART / Lithographs / Litograph 8321641
nr 832 1641
LITOGRAPH (F)
Anne-Marie Hedström, 24/240, signed, subject size, 23x31,
Anne-Marie Hedström, 24/240, signerad, motivets mått, 23x31
300
SEK 100
Monday June 3 2013
at 18:24:20
3/6 15:14:55